WE'VE MADE THE SELECTION
YOU CAN JUST READ
ДОСТАВКА І ОПЛАТА
Як я можу отримати своє замовлення?
При оформленні замовлення можна вказати один з двох варіантів його отримання: доставку Новою Поштою по Україні або доставку кур'єром по Києву.
Хочу отримати книгу Новою Поштою. Коли відправите?
Доставка замовлення може здійснюватися Новою Поштою по Києву та Україні. При оформленні замовлення до 16:00, ми відправляємо ваше замовлення того ж дня. Якщо ви оформили замовлення після 16:00, замовлення відправляється наступного дня.
Вартість доставки — згідно тарифів Нової Пошти. При замовленні від 2000 грн доставка Новою Поштою безкоштовна.
Ми відправляємо замовлення Новою Поштою лише після оплати на сайті. Ми не відправляємо замовлення накладеним платежем.
Я живу в Києві та хочу замовити доставку кур'єром. Можна?
Доставка кур'єром по Києву можлива. При оформленні замовлення до 15:00 доставка здійснюється того ж дня. При оформленні замовлення після 15:00 доставка можлива лише на наступний день. Вартість доставки — 100 грн.

Якщо вам необхідна термінова доставка — вкажіть це в коментарях до замовлення.
А оплатити як?
Оплата замовлення здійснюється карткою онлайн на сайті через систему LiqPay.
Оплата доставки здійснюється покупцем при отриманні замовлення на вказаному відділенні Нової Пошти.
Коли ви обробляєте замовлення? Хочу журналів уже зараз, і побільше!
Замовлення на сайті обробляються щодня з 11:00 до 20:00 (у випадку невідкладного бажання почитати ви можете зателефонувати або написати нам у месенджери, і ми спробуємо вирішити ваше питання).
Журнали чи книги можна повернути?
У відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» друковані видання віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Тож ні, журнали, книги чи зіни повернути не можна. Та й не доведеться, бо ми дуже ретельно слідкуємо за якістю товарів та прискіпливо ставимося до найменших пошкоджень. Друковані видання з візуальними недоліками ми просто не продаємо.