WE'VE MADE THE SELECTION
YOU CAN JUST READ
Ми привозимо круті книги, зіни та журнали в Україну. Не у валізі з подорожей Європою, а офіційно. У нас можна знайти свіжі випуски зарубіжних журналів про дизайн, гастрономію, моду, кіно та культуру загалом, авторські зіни та непопсові книги, які можна і почитати, і порозглядати, і багатозначно покласти на видному місті вдома.

Для багатьох local bookstore — це обов'язкова точка на мапі при плануванні подорожі, і це круто, бо ми не втомлюємося повторювати мантру print is not dead. Але чому якісні англомовні видання мають бути атрибутом закордонних міст? От і ми не знаємо.

Журнал — це натхнення, collectible item, ексклюзивна інформація, якісна журналістика та світова культура на цупкому папері. Книга — це не просто "найкращий подарунок". Це подорож, історія, референс та настрій. Це все, що ми любимо, та чим ділимося з вами.

А ще ми віримо, що доступність закордонних видань — перший крок до створення та популяризації українських книг, журналів та зінів, які ми ретельно відбираємо та поступово додаємо до нашого асортименту.