Я — КРАПЛЯ,
ЩО ПЕРЕПОВНИТЬ ОКЕАН

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Увага! У відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» друковані видання віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Замовлення на сайті обробляються щодня з 11:00 до 20:00 (у випадку невідкладного бажання журналів ви можете зателефонувати або написати нам у месенджери, і ми спробуємо вирішити ваше питання).

Доставка

При оформленні замовлення можна вказати один з трьох варіантів його отримання: самовивіз із нашого магазину в Києві, доставку Новою Поштою по Україні або доставку кур'єром по Києву. Усі варіанти доступні щодня!

Ви можете безкоштовно забрати замовлення в нашому магазині в Києві за адресою вул. Золотоворітська, 6А, (к. 2). Ми працюємо щодня з 14:00 до 20:00. При виборі оплати готівкою ми бронюємо журнали з вашого замовлення на 2 робочих дні.

Доставка замовлення може здійснюватися Новою Поштою по Києву та Україні. При оформленні замовлення до 15:00, ми відправляємо ваше замовлення того ж дня. Якщо ви оформили замовлення після 15:00, замовлення відправляється наступного дня. Вартість доставки - згідно тарифів Нової Пошти. При замовленні від 2000 грн доставка Новою Поштою безкоштовна. Ми відправляємо замовлення Новою Поштою лише після оплати на сайті. Ми не відправляємо замовлення накладеним платежем.

Можлива доставка кур'єром по Києву. При оформленні замовлення до 15:00 доставка здійснюється в той же день. При оформленні замовлення після 15:00 доставка можлива лише на наступний день. Вартість доставки - 100 грн.

Якщо вам необхідна термінова доставка – вкажіть це в коментарях до замовлення, а ще краще – подзвоніть нам, і ми вирішимо це питання.

Оплата

Оплата замовлення здійснюється карткою онлайн на сайті через систему LiqPay.
Оплата доставки здійснюється покупцем при отриманні замовлення на вказаному відділенні Нової Пошти.
Оплата замовлення готівкою можлива лише у випадку адресної доставки кур'єром по Києву.
Логотипи Mastercard Visa